Auto no izsoles

Spread the love

Ja jūs vēlaties iegādāties automašīnas par vairumtirdzniecības cenām, apskatiet mūsu auto izsoles rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kā pirkt automašīnu, kuru vēlaties izsolē, tāpat kā tirgotājs.

Auto izsoles tikai izplatītājiem

Auto dīleru izsoles ir pieejamas tikai tiem, kam ir valsts izsniegta izplatītāja licence. Ja vēlaties, jūs varat saņemt savu izplatītāja licenci, taču process var būt garš un sarežģīts. Katrai valstij ir savas prasības automašīnu tirgotāja licencēšanai, parasti ar noteiktu skaitu automašīnu, kas jāiegādājas un jāpārdod katru gadu, lai iegūtu tiesības.

Automobiļu izplatītāju izsolēs iegādāto automašīnu pirkšana, modificēšana un pārdošana var kļūt par sakārtotu peļņu. Bet, ja jūs tikai plānojat iegādāties automašīnu par sevi, visticamāk vislabāk ir nopirkt no izsolēm, kas ir publiski pieejamas.

Automašīnu izsoles atveras sabiedrībai

Populāri mehānikas ziņojumi ir divi galvenie publisko automašīnu izsoļu kategorijas, valsts automašīnu izsoles un publisko automašīnu izsoles:

Valdības vai policijas izsoles: Tie ietver apgabala un pilsētas transportlīdzekļus, piemēram, autobusus, policijas kruīzus, komunālos kravas automašīnas un citus. Šīs izsoles arī pārdod apgrūtinātās automašīnas, kas konfiscētas satiksmes pārkāpumu un noziegumu dēļ. Popular Mechanics brīdina, ka jūs saskarsieties ar ekspertu konkurenci no lietotajiem automobiļu tirgotājiem, taksometru kompānijām, eksportētājiem un citiem, kas labi zina mehāniku un saprot transporta līdzekļu vērtību blokā.

Publisko automobiļu izsoles: tās var ietvert pārņemtos transportlīdzekļus no bankām, vairumtirdzniecības daudz automašīnu, plūdu junkerus, mucas un dažreiz augstas klases sporta automobiļus un apvidus auto. Krājumu kvalitāte un uzticamība atšķiras no izsoles līdz izsolei, tāpēc esiet gatavi darīt savu mājasdarbu. Tā kā šīs izsoles ir kļuvušas populārākas kopš ekonomikas lejupslīdes, konkurence par labākajiem piedāvājumiem ir sīva. Faktiski, jūs varat maksāt vairāk nekā tirgus cena, ja jums nebūs jārūpējas, lai pārspīlētu.

Desmit lietas, kas jāzina, pērkot automašīnas izsolē

Esi uzmanīgs, ja transportlīdzeklis ir tirgots, iznomāts, pārņemts vai summēts, tas atradīsies starp gandrīz 9 miljoniem transportlīdzekļu, kas katru gadu tiek iegādāti auto izsolē.” Tas nenozīmē, ka katrs izsolē esošais auto ir junk. Tas tikai nozīmē, ka citroni ir tur, tāpēc, veicot inspekciju, ir jābūt aizdomīgiem un rūpīgiem.

Jums būs nepieciešama skaidra nauda vai apstiprināts aizdevums, ja jūsu piedāvājums ir uzvarēts. Ja plānojat maksāt ar aizdevumu, kuru jau esat nodrošinājis no bankas, būsiet gatavs segt depozītu, kad jūsu cena ir uzvarēta. Uzziniet iepriekš, kuras kredītkartes ir pieņemamas šim nolūkam. Būs arī nodokļi, nosaukums un reģistrācijas maksa. Ja jūs finansējat sava auto iegādi, jums, iespējams, būs jāsniedz aizdevumu aģentūrai sadursme un / vai visaptveroša apdrošināšana. Tātad, iespējams, arī ir ieteicams runāt ar neatkarīgu uzticama izvēle® aģentu, lai palīdzētu jums atrast automašīnu apdrošināšanas cenas pirms pirkuma. Neatkarīgi aģenti strādā ar vairākiem apdrošinātājiem, un var bez maksas salīdzināt veikalu.

Viss spīd. Vieglajai automašīnai izsolē bieži tiek pieskāriens, pulēts un pulēts līdz spīdumam. Tas negarantē stabilu automašīnu. Vienmēr pārbaudiet automobiļu vēsturi un pārbaudiet, vai VIN atbilst starp domuzīmi, durvīm un citiem identifikācijas punktiem.

Pārdevēji var slēpt problēmas. Ir visu veidu maskas un folijas, kas var padarīt kļūdainu dzinēju par tīru un skaņu. Ja jūs nezināt trikus, ko pārdevēji var izmantot, lai slēptu nepatikšanas, nogādājiet draugu, kurš dara vai pielipis lietotajiem auto dīleriem. Publiskās izsolēs nav garantiju vai garantiju.

Izvēlēto auto nepieciešams pārbaudīt kādā neatkatīgā auto datu apkopošanas kantorī. Populārākie ir CarVertical un Auto DNA. Kuru labāk izvēlēties palīdzēs izvērtēt raksts Kur labāk pārbaudīt auto, CarVertical vai AutoDNA?

Vislabāk bankām pieder vislabākā cena par labāko cenu. Edmunds.com iesaka, ka tie ir transportlīdzekļi, kas meklējami publiskajā izsolē. Tie parasti ir pārņemti automobiļi un kravas automašīnas, ko aizdevējs vēlas pārdot par pienācīgu cenu, lai atgūtu zaudējumus. Pārliecinieties, ka tas ir samērā labi uzturēts auto un ka interjers ir labā kārtībā, jo tās bieži ir problemātiskas repo automašīnām.

Sargieties no izmantotajiem auto dīleriem, kas pārdod izsolē. Lielākā daļa izmantoto automašīnu tirgotāju izvēlas pārdot klientiem, citiem izplatītājiem un izplatītāju izsolēm. Ja automašīna ir pārāk tālu, lai to pārdotu kādā no šiem veidiem, viņi izmanto publisko izsoli. Veikt otro, trešo un ceturto izskatu lietoto auto dīleru piedāvājumos publiskajā izsolē. Lietas var nebūt tādas, kādas tās šķiet.

Tas saņems kaut ko traku. Bijušais izsolītājs Stīvs Langs to sauc par “kapitālismu tās tīrākajā formā”. Automašīnas izsoles ātri pārvietojas, un tām ir liela intensitāte. Tas var būt viegli justies steidzīgi un spiesti pieņemt lēmumu, tāpēc būsiet gatavs pateikt sevi, lai palēninātu, ja jūtaties pārliecināti par transportlīdzekli. Labāk ir aiziet prom un iegādāties citu dienu, nekā iegūt clunker, kuru nevarat pārdot.

Ierobežojiet sevi pirms solīšanas sākuma un pieturieties pie tā – iestatiet savu augstāko cenu un neaiziet virs tā.

Vēl vairāk par šo tēmu uzzināsiet, lasot mūsu rakstu Auto izsoles – galvenie fakti, kas par tām jāzina!