Pamperi par labu cenu

Pamperi par labu cenu

Spread the love

Viena no tekošajām izmaksām pēc mazuļa piedzimšanas ir autiņbiksīšu iegāde. Var paiet visai ilgs laika brīdis, kamēr tiek piemeklēti kvalitatīvi, uzticami pamperi par labu cenu. Ir daudzi kritēriji, kam pievērst uzmanību izvēloties autiņbiksītes. Šoreiz pievērsīsim uzmanību cenām.

Šajā rakstā esam veikuši cenu salīdzinājumu dažādiem pamperu veidiem un produktiem no zīmola Pampers un Huggies. Produktu salīdzinājums tiks veikts no interneta veikalā ABRANDS esošās produkcijas, no kura ņemti visi Pamperi

Vadošie pamperu zīmoli Latvijā un pasaulē

Atrast pamperus par labāko cenu ir  ļoti svarīgi. Kļūstot par jaunajiem vecākiem, pamperi nav vienīgā lieta, uz ko ir jātērē līdzekļi. Kvalitāte vienmēr, protams, maksās vairāk, kā tam arī vajadzētu būt. Taču tikai tāpēc, ka ir slinkums paskatīties cenas un tās salīdzināt, nevajadzētu lieki pārmaksāt savas neuzmanības dēļ.

Divi vadošie autiņbiksīšu zīmoli, ko iesakām, ir Pampers un Huggies. Tie abi ir izveidojuši pasaulē plaši zināmus un atpazīstamus zīmolus, ko ikdienā izmanto miljoniem jauno vecāku. Huggies pret Pampers zīmolu cīņa ir lielākās debates autiņu vēsturē. 

Tā kā šie zīmoli ir katra vecāka iecienītākais zīmols, nav brīnums, ka gribās uzzināt, kurš ir uzvarētājs.

No vienas puses Pampers šķiet kā uzticamāks zīmols, jo tā piedāvājumā ir plaša produkcija un izmēru izvēle. Huggies arīdzan piedāvā šos kritērijus, tomēr ir dzirdēts, ka Huggies pamperu kvalitāte ir nedaudz sliktāka, ja salīdzina abus. 

Noslēgumā, protams, ir jāpiebilst, ka salīdzināt var visu un ļoti ilgi. Abi šie zīmoli piedāvā ļoti daudz līdzību, un parasti klients (mazuļa vecāks) izvēlas, kuras autiņbiksītes ir vispiemērotākās un ērtākās tieši konkrētajam mazulim. Mēs izvēlamies šodien parunāt par cenu salīdzinājumu, kas nav tik subjektīvs.

Cenu salīdzinājums Pampers pret Huggies

Lai pēc iespējas veiksmīgāk salīdzinātu pamperu cenas zīmoliem Pampers un Huggies, izvēlējāmies 3 dažādu vecuma posmu un izmēru pamperu modeļus. Tos savstarpēji salīdzinājām, piemeklējot abu zīmolu piedāvājuma līdzīgākos produktus.

Lūk, arī mūsu rezultāti.

Huggies 2 Elite Soft pret Pampers 1 New Baby

Autiņbksītes mazulīšiem

Mazuļu izmēri 1 un 2 var būt visai līdzīgi, tāpēc nolēmām apkopot ABRANDS veikala piedāvājumā esošus pamperus šajā izmēru kategorijā. 

Izvēlējāmies Huggies 2 izmēra Elite  Soft pamperu iepakojumu ar 66 gabaliem. Šāds iepakojums izmaksā 11.99 EUR. Savukārt no Pampers produkcijas izvēlējāmies Nem Baby 1 modeli, kā iepakojumā ir 50 gabali. Cena ir tāda pati – 11.99 EUR. 

Iepakojumā esošo gabalu skaitu piemeklējām tuvāko, ko spējām. Līdz ar to no šī pirmā salīdzinājuma ir skaidrs, ka Huggies produkts piedāvā par 16 pamperiem vairāk par tieši tādu pašu cenu.

Huggies Pants 3 pret Pampers Premium Care 3

Autiņbiksītes 3 izmers

Nākošais izmērs, ko gribējām salīdzināt, ir numur 3. To spējām piemeklēt abu zīmolu produkcijā konkrētajā interneta veikalā. 

Huggies Pants autiņbiksītes ir pieejamas iepakojumā ar 58 gabaliem. Šāds iepakojums izmaksā 11.50 EUR. Pampers Premium Care ir pieejamas iepakojumā ar 60 gabaliem. Šāds iepakojums izmaksā 11.99 EUR. 

Tātad šoreiz atšķirība iepakojumā ir 2 gabali un Pampers produkts ir par 0.50 EUR centiem dārgāks. Ja rēķina izmaksas uz pamperiem, tad abu zīmolu pamperi gabalā ir aptuveni 0.19-0.20 EUR centu vērti. Līdz ar to atšķirība ir patiešām neliela, bet – centu nekrāsi, pie eiro netiksi. Huggies jau atkal izrādās izdevīgāki.

Huggies Elite Soft 6 pret Pampers Maxi 6

Pampers un Huggies

Un visbeidzot salīdzinājām arī pieaugušāku bērnu pamperu cenas. Šim salīdzinājumam izvēlējāmies 6. izmēra Pampers Maxi iepakojumu un Huggies Elite Soft iepakojumu.

Pampers Maxi Pack ir pieejams ar īpašu piedāvājumu – iepakojumā ir 15+36 gabali, tātad kopā 51 autiņbiksīte. Šāds iepakojums izmaksā 11.99 EUR. Huggies iepakojumā ir 32 gabali, kas izmaksā 16.99 EUR. 

Šajā gadījumā redzam, ka Pampers iepakojumu nopirkt ir daudz izdevīgāk gan cenas, gan daudzuma ziņā. Pampers autiņbiksītes šajā gadījumā gabalā izmaksā 0.33 EUR centus, bet Huggies 0.53 EUR centus gabalā. 

No šī cenu salīdzinājumu varam secināt, ka pamperi par labu cenu patiešām ir cītīgi jāmeklē. Zīmoliem arī ir variācijas un izdevīgi piedāvājumi. Varam ieteikt aplūkot gan Huggies, gan Pampers produkciju un sekot līdzi cenu izmaiņām.

Cenu salīdzinājumu noteikti var apskatīt mājaslapā Salīdzini.lv, kur pieejami arī autiņbiksīšu cenu salīdzinājumi dažādos veikalos. 
Par to, kā ikdienā ietaupīt arī citās jomās, lasi mūsu rakstos Kā iegūt gaumīgas un lētas drēbes un Lēti ceļojumi – kur tos meklēt.