Lēti ceļojumi - ceļošana

Lēti ceļojumi – kur tos meklēt?

Spread the love

Viens no labākajiem ieguvumiem, ka nav jāstrādā skolas grafikos, kļūst par ceļu uz mazāk pārpildītām automaģistrālēm – lidostās, lidmašīnās un apskates objektos.

Protams, jums ir pietiekami daudz laika jūsu rokās ir tikai daļa no tā, kas nepieciešams, lai izkļūtu. Pieņemot, ka esat piemērots tāda veida ceļojumam, kāds jūs vēlaties, otra liela problēma maksā par to. Cilvēkiem, kuri ir atlaisti darba vietā vai nodod bērnus koledžā, nauda var būt ierobežota. Taču ir vairāki vienkārši veidi, kā pārliecināties, vai jūs izvelciet tos ceļojuma dolārus, cik vien iespējams.

Šeit ir septiņi padomi, kā palīdzēt jūsu seifam pielāgoties jūsu ceļojuma mērķim.

1. Uzziniet, kur ir darījumi. Jūs droši vien zināt dažus veidus, kā skatīties lidojumu un viesnīcu piedāvājumus. Pārliecinieties, vai jūs esat arī visās iespējamās drukājamo kuponu un diskonta kodu sarakstā, reģistrējoties brīdinājumiem no visām vēlamajām aviokompānijām, viesnīcām un nomas automašīnu aģentūrām, kā arī sekojiet tām Facebook un Twitter. Vienmēr atjauniniet tos, kad mainās jūsu mājas vai e-pasta adrese. Ja piedāvājat cenas par Priceline, piedāvājam sev konkurences priekšrocības, apspriežoties ar BiddingforTravel vai BetterBidding, lai atrastu zemākās pieļaujamās cenas.

Vēl viena vieta, kur atrast lieliskus piedāvājumus, ir tiešsaistes “noliktavas”, piemēram, Groupon Getaways, TravelZoo unLiving Social Escapes. Vienkārši pārliecinieties, ka esat izlasījis smalku druku, jo šie darījumi bieži vien ietver noteiktu laiku, parasti nepieļauj izmaiņas un ir jāpērk mazā laika periodā.

2. Esi velnišķīgs. Izmantojiet šo pazīstamo izteicienu “velns ir detaļās” jūsu ceļojuma plānošanā. Pat ja jūs meklējat lielus ietaupījumus, neaizmirstiet nejauši. Ceļojuma beigās viņi var pievienot daudz naudas, īpaši paplašinātā. Izvēlieties viesnīcas, kurās ir pieejamas tādas dārgas ekstras kā brokastis, autostāvvieta un Wi-Fi. Neuzskatu, ka fitnesa centrs vai biznesa centrs ir bez maksas, un jautājiet, kas ir iekļauts kūrorta cenā, ja maksājat vienu. Dažreiz jūs varat iegūt šos prēmijas, vienkārši pievienojoties lojalitātes programmai, kad reģistrējat.

3. Izmantojiet savu elastību. Chris McGinnis, Best Western redaktors no Youmustbetrippin.com, vairāk nekā divus gadu desmitus ir izsekojis ceļojumu tendences. Viņš apgalvo, ka spēja pielāgoties ir Boomera lielā spēks, kad runa ir par augstām cenām. Viņš saka, ka, ja jūsu ceļojuma plānos ir pastāvīgi dārgi galamērķi, mēģiniet iet lēni. “Brauciet kruīzus rudenī vai dodieties uz kausu sarakstu galamērķiem, piemēram, Disneju, Prāgu vai Taiti” mirušo nedēļu laikā “tieši pirms un tieši pēc Ziemassvētku un Jauno gadu skriešanās.”

Vislielākā elastība ir iespēja gaidīt pēdējā brīža piedāvājumus. Lietojumprogrammas, piemēram, Hotel Tonight (liels ietaupījums pēc uzturēšanās dienā pēc plkst. 12:00), Jetsetter (flash pārdošana par atlaidēm līdz 60% atvaļinājuma paketēs vai viesnīcās) un Last Minute Hotels (ar Travelocity saistīta lietotne, kas piedāvā atlaižu rezervācijas līdz 48 stundas iepriekš), ir lielisks veids, kā pāriet uz izdevīgām cenām. Tīmekļa vietnes, piemēram, Hipmunk (galvenokārt aviobiļetes, bet arī viesnīcas) un RouteHappy (lidojumu datu bāze, kas piešķir vērtību vietām, izklaides un lidojumu sarakstam) novērtē viszemāko līmeni un “ceļojuma laimes” augstāko līmeni.

4. Padomājiet ārpus kastes. Desmit reizes no 10, pilsētas centra vai pilsētas centra viesnīcas cena ir daudz dārgāka nekā naktsmītnes ārējos rajonos vai pat piepilsētās. Ja jūs plānojat izkļūt un apmēram lielāko daļu no dienas, mazliet iztīriet istabu, lai atbrīvotu vairāk naudas jautrībai. McGinnis iesaka atrast piepilsētas viesnīcu netālu no metro vai autobusu pieturas. Pat ar tranzītu turp un atpakaļ, jūs varētu likvidēt ietaupīt simtiem dolāru.

Ja jūs ceļojat nedēļas nogalē, atrodiet biznesa viesnīcu, kas ir izsalcis, lai aizpildītu gultas – jūs, visticamāk, saņemsiet vēl pievilcīgāku likmi. Padariet TripAdvisor par jūsu pārlūkprogrammu, kas var nodrošināt realitātes pārbaudi.

5. Izpildiet plusi. Populārs ceļojumu blogger Johnny Jet ir prom no mājām vairāk nekā 200 naktis gadā. Viņš norāda, ka viens no labākajiem veidiem, kā “civiliedzīvotāji” ietaupīt naudu ceļojot, ir uzraudzīt tādus ekspertus kā pats. “Pierakstieties mūsu adresātu sarakstos un biļetenos un sekojiet mums Twitter un Facebook”, viņš saka. Tādā veidā jūs būsiet pirmais, kurš uzzinātu, kad tiek piedāvāts īpašs darījums vai likme. Patērētāju eksperts Clark Howard ir vēl viens super brauciena sleight, kā arī Christopher Elliott.

6. Esiet atvērti. Kā atzīmē Jet, pārāk bieži tiek apsvērtas tikai galvenās ceļojuma iespējas, piemēram, viesnīcas, moteļi, nomas automašīnas un kabīnes. Tomēr pastāv nebeidzams saraksts ar mājas maiņas, couchsurfing vai vienkārši mājas īri tieši no tā īpašnieka. Pārbaudiet VRBO, vienu no populārākajām šādām vietnēm, un Airbnb – vēl vienu uzticamu iespēju atrast alternatīvas naktsmītnes, parasti daudz mazāk nekā standarta viesnīcas istabā.

“Vilcienu un sabiedriskā transporta izmantošana pilsētās, piemēram, autobusos un metro, var ietaupīt vairāk nekā 50%,” saka Džets. Kad esat izvēlējies galamērķi, lejupielādējiet kartes, progr un ceļveži, lai padarītu to gludāku. Iespējams, ka sarežģītas transporta sistēmas, piemēram, Maskavas metro vai Londonas caurule, būs daudz vieglāk orientēties, ja tās jau ir pētījušas agrāk. Lietotnes, piemēram, MetrO, ļauj jums izpētīt pasaules transporta sistēmas un piedāvāt lejupielādējamus atjauninājumus pēc nepieciešamības.

7. Pievienojies klubam. Neaizmirstiet ietaupīt, izmantojot dalību, piemēram, AAA, Costco vai Sam’s Club, savu baznīcu vai AARP. Pārliecinieties, vai ceļojumu aģents ir informēts par jūsu vecumu un piederību kādai grupai, kas var radīt ekskluzīvus ietaupījumus. Ja esat kredītkartes turētājs, pievērsiet uzmanību šādiem perks kā divas nobraukuma piedāvājumus vai iespēju pārbaudīt bagāžu bez maksas.

Pat ja jūs neesat elites līmenī, atlaidiet savu lojalitāti jebkurai aviokompānijai, viesnīcai vai automašīnu nomas kompānijai – dažkārt partnerattiecības var radīt ievērojamus ietaupījumus vai bonusa punktus, kas vēl vairāk ietaupīs jūsu naudu. Atcerieties naudu ietaupošu 1. noteikumu: nekad nebaidieties uzdot.